Колегіум відкрив музейпросто неба «Обереги України» у Старому Самборі

26 листопада 2018

 

ДАР, РЯТІВНИКИ та ПОКРОВА вже встановлено в Старому Самборі, створено музей просто неба скульптур з листвого металу в двох прикордоних містах нашої країни на відстані більш ніж 1500 км. Всього 60 діб – від старту до фінішу проекту, всього 60 діб – і метал перетворився на мистецтво та став частиною простору двох украхнських міст, цілих 60 діб – щасливої плідної праці команд романтиків та прагматиків.

48 годин довгого шляху через всю країну, від Маріуполя на Сході до Старого Самбору на Заході, і наші скульптури “Рятівники” Володимира Харакоза, “Покрова” Вадима Ланового та “Дар” Данііла Немировського вже сьогодні стали окрасою на іншому куточку України.
Музей просто неба “Обереги України” вже охопив країну, і ми сподіваємося на Вашу увагу та підтримку його продовження, подальшого життя та розширення.

Місцева влада та районна адміністрація Старого Самбору з радістю прийняла наші ОБЕРЕГИ та поділилися своєю багатою історією, легендами та досвідом, що вже стає підгрунтям для подальшого співробітництва.

Ми раді повідомити, що на цьому ми робимо перерву, але не зупиняємося!
Щоб вже скоро повернутися з новими ініціативами, унікальними проектами та ідеями.

Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.