Наш пріоритет – переосмислення сприйняття сходу країни в Україні та у всьому світі. Замість того, щоб сприймати як проблему, райони, що постраждали від конфліктів, можуть перетворитися на територію досягнень творчої індустрії та лабораторію для переосмислення пострадянського простору.

Наш пріоритет – розробка політики реінтеграції для Донецької та Луганської областей, яка зробить країну безпечною та інтегрованою. Це буде пілотним проектом для плану політичного розвитку усієї України.

Нашим пріоритетом є створення політики розвитку соціального, культурного та економічного напрямку на сході України. В даний час в Україні відсутні аналітичні центри, які можуть працювати над економічним, соціальним та культурним розвитком сходу країни.

Ми прагнемо це зробити за допомогою наших дослідницьких проектів на Сході України, наприклад:

Формування новітньої політики для України, заснованої на принципах, викладених у доктрині “Україна 2030” зі збалансованого розвитку, та яка складається з політичних планів реформування та розвитку пріоритетних сфер. Щоб отримати більш інформації про підхід Колегіуму до політичних планів, будь ласка, ознайомтесь з нашою брошурою “Повний цикл публічної політики”.

Дослідницька програма з економіки Сходу України та перспективи реінтеграції, яка називається “Атлас сучасного Сходу України”. Це дослідницька програма та розробка бази даних в області з допомогою методології Національної інфраструктури просторових даних (NSDI).

Створення професійних сертифікованих курсів у Приазовському державному технічному університеті (ПДТУ), які передбачають вивчення місцевого економічного розвитку, бюджетування, управління, комп’ютерної грамотності — все, що потрібно для розвитку громад.